„S.E.L.F. – Sharing Education and Learning with Families“

„S.E.L.F. – Obrazovanje i učenje uz obitelj“

Projekt je započeo u rujnu 2014. godine i trajao je dvije godine, a partner našeg vrtića bio je vrtić Eei Zaleo iz Madrida.

Cilj projekta bio je stvoriti vrtić koji će biti odgojno obrazovna zajednica, u kojoj će svaki pojedinac (odgojitelj, stručni djelatnik i roditelj) djelovati i pridonositi razvoju djeteta i lokalnoj zajednici, u skladu sa svojim vještinama, profesionalnim znanjima i hobijima. Roditelji su bili uključeni u redovni program vrtića ili su zajedno s djecom stvarali scensko glazbena djela i predstave. Roditelji su također u sklopu projekta predstavljali aktivnosti našeg vrtića na Sveučilištu u Madridu.

Kako bi lakše informirali zajednicu o našem projektu, ali i omogućili obiteljima iz Hrvatske i Španjolske lakšu komunikaciju, otvorili smo posebnu web stranicu projekta.

Ovdje možete pogledati i brošuru projekta.