„CLOT – Common Language of Toys“

„CLOT – Zajednički jezik igračaka“

Projekt CLOT započeo je u rujnu 2013. godine i trajao je dvije godine, a tijekom projekta organizirane su mnoge aktivnosti, radionice te međunarodni sastanci. Cilj projekta bio je razvoj aktivnosti koje stavljaju naglasak na važnost tradicionalnih igračaka i igre u procesu učenja. Kao  trajnu aktivnost projekta ugradili smo u kurikulum vrtića „Dan igračaka“, koji se održava jednom mjesečno, a pridonosi zadovoljavanju potreba moći i samoaktualizacije, kao i socijalnih vještina djece. U projektu su sudjelovali partneri iz Bugarske, Latvije, Norveške, Slovenije i Turske.

Kako bi prikazali sve rezultate projekta, odlučili smo napraviti knjigu s pregledom svih provedenih aktivnosti. Pozivamo sve da ovdje prelistaju našu knjigu: CLOT booklet

Nakon svakog projektnog sastanka objavljivali smo “CLOT news”, kratki vijesnik o provedenim sastancima.

7. CLOT newsletter
6. CLOT newsletter
5. CLOT newsletter
4. CLOT newsletter
3. CLOT newsletter
2. CLOT newsletter
1. CLOT newsletter